Programma’s Nederlanders (tijdelijk)

WK logo14.00 uur: speerwerpen (v), finale
14.15 uur: 4×100 meter (v), series – Nederland
14.45 uur: hinkstapspringen (m), finale
14.50 uur: 4×100 meter (m), series – Nederland
15.25 uur: 1500 meter (m), finale
15.50 uur: 800 meter (v), finale
16.10 uur: 4×100 meter (v), finale – Nederland (?)
16.40 uur: 4×100 meter (m), finale – Nederland (?)

Startlijsten en uitslagen zijn hier te vinden.
Een live-stream is bij de NOS te zien op Sport24

 

 

 

 

10.00 uur: 60m horden (vijfkamp) – Remona Fransen / Nadine Broersen10.30 uur: 60m horden (m) – Koen Smet
10.40 uur: hoogspringen (vijfkamp) – Remona Fransen / Nadine Broersen
11.00 uur: 400m (v) – Madiea Ghafoor
11.30 uur: 60m horden (v) – Sharona Bakker
11.40 uur: hinkstapspringen (m) kwal. – Fabian Florant

 

Het volledige programma, de startlijsten en uitslagen zijn hier te vinden.
Een  live-stream is hier te zien.

 

 

(alles in Nederlandse tijd)
13.30 uur: 100m (v) T34, series – Amy Siemons/Desiree Vranken
21.00 uur: 100m (v), T34 finale – Amy Siemons/Desiree Vranken (?)

Startlijsten en uitslagen zijn hier te vinden.
De NOS verzorgt een live-stream van veel onderdelen. Het programma is hier te zien. Voor de beelden, klik hier.

 

 

 

Op de site van de Atletiekunie wordt de verslaggeving steeds geactualiseerd.
15.00 – kogelslingeren (v) (finale)
15.10 – 1500m (v) (finale)
15.15 – polshoog (m) (finale)
15.35 – 110m horden (halve finale)
16.05 – 4 x 100m (v) (finale)
16.25 – 10.000m (v) (finale)
16.45 – verspringen (m) (finale)
17.05 – discus (v) (finale)
17.25 – 4 x 100m (m) (finale)
17.50 – 1500m (m0 (finale)
18.10 – 110m horden (finale)
18.25 – 4 x 400m (v) (finale)
18.45 – 4 x 400-m (m) (finale)

Klik hier voor:
Livestream | Volledig programma met startlijsten en uitslagen

Zondag
15.00 – kogelslingeren (v) (finale)
15.10 – 1500m (v) (finale)
15.15 – polshoog (m) (finale)
15.35 – 110m horden (halve finale)
16.05 – 4 x 100m (v) (finale)
16.25 – 10.000m (v) (finale)
16.45 – verspringen (m) (finale)
17.05 – discus (v) (finale)
17.25 – 4 x 100m (m) (finale)
17.50 – 1500m (m0 (finale)
18.10 – 110m horden (finale)
18.25 – 4 x 400m (v) (finale)
18.45 – 4 x 400-m (m) (finale)